WATS - Good Day Today!

Firma z tradycjami, Gazela Biznesu, Firma Fair Play, Dobry Pracodawca i Rzetelny Partner w sektorze B2B oraz B2C.

Grupa WATS działa w kilku segmentach docierając do różnorodnej grupy klientów. Na przestrzeni wielu lat poszczególne działy wyspecjalizowały się w produkcji aerozoli, produkcji kosmetyków profesjonalnych oraz produktów szybko rotujących, sprzedaży i obsługi klienta, zarządzania kadrami czy też organizacji dużych eventów. Na kanwie tak szerokiego spektrum działalności kolejno powstawały Spółki – Córki z wyspecjalizowanym know – how w swojej dziedzinie.

Obecnie WATS Group tworzą firmy:

WATS Piasecki i Wspólnicy Spółka Jawna – producent aerozoli i kosmetyków dla branży chemicznej, kosmetycznej, samochodowej, farmaceutycznej, produktów technicznych. Firma świadczy kompleksowy, wysoko specjalistyczny out-sourcing privat label dla sieci handlowych, koncernów a także małych podmiotów gospodarczych. Ogromne doświadczenie, znajomość branży i ponad 30 letnia obecność na rynku pozwoliły na wyspecjalizowanie się w dziedzinie produkcji aerozoli i zapewnienie najwyższego poziomu obsługi, doradztwa i jakości finalnego produktu.

W ofercie standardowej firmy między innymi: dezodoranty damskie i męskie, pianki do golenia, środki do stylizacji - lakiery i pianki do włosów, rozjaśniacze do włosów blond oraz pudry koloryzujące, wody perfumowane i wody po goleniu, kosmetyki do pielęgnacji stóp oraz odświeżacze powietrza, lakiery koloryzujące i brokatowe do włosów, kosmetyki do pielęgnacji mebli, środki przeciw owadom, chemia samochodowa – spray’e do tapicerki, kokpitu, elementów plastikowych, produkty weterynaryjne… i każdy produkt którego potrzebuje klient.

WATS spółka z o.o. – firma handlowa, dystrybucyjna z rozwiniętą siecią sprzedaży krajowej /przedstawiciele handlowi/ oraz eksportowej /dział eksportu/. WATS Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem francuskiej marki kosmetyków profesjonalnych dla salonów fryzjerskich - Subtil.  Dystrybucję produktów fryzjerskich na rynku polskim firma prowadzi od 1998 r. Obecnie w ofercie firmy są także znane marki profesjonalne takie jak Jaguar, BaBylissPro, Subtil, Cerena, Comair, ING Coloring, Skull Men, Lim, Pro-F, Mediab, Ceriotti, Ayala, Panda a także szereg akcesoriów i atykłów higienicznych.

Doświadczona i profesjonalnie przygotowana grupa handlowców dociera codziennie do kilkuset salonów fryzjerskich na terenie całej Polski. Poza kosmetykami i akcesoriami niezbędnymi w pracy fryzjera, firma oferuje również cały system szkoleń dla współpracujących salonów. Wyspecjalizowana grupa dziesięciu instruktorów chętnie przekazuje wiedzę zdobytą na seminariach u czołowych stylistów w kraju i za granicą. Szkolenia prowadzone sa nie tylko w Akademii w Krakowie ale także w salonach klientów firmy.

WATS Sp. z o.o – jest także wyłącznym organizatorem targów branżowych o charakterze festiwalowym pod nazwą Hair & Beauty Fair Festival, który w swej kilkunastoletniej tradycji nabrał już rangi czołowej imprezy branżowej w Polsce.

WATS Sp. z o.o. Sp. komandytowa – jest podmiotem odpowiedzialnym za dobór i zatrudnianie kadr. Ta działalność firmy oparta jest o usługi HR w szerokim zakresie.