Profesjonalna linia produktów do dezynfekcji powierzchi i sprzętów w salonach fryzjerskich i gabinetach.

Desin Plus to polskie produkty przeznaczone do dezynfekcji powierzchni i sprzętów w gabinetach fryzejrskich. Środki DesinPlus zawierają akohol w stężżeniu 70%.

Wirusobójcze

Bakteriobójcze

Grzybobójcze

 

W linii polecamy: Spray do dezynfekcji powierzchni, Spray do higienicznego czyszczenia powierzchni, Żel do dezynfekcji dłoni, Kompres regenerujący do pielęgnacji dłoni po częstym odkażaniu, myciu. 


Wszystkie produtky zostały zaprojektowane i wyprodukowane w polskiej fabryce WATS w Mysłowicach. Kupując u nas, masz pewność bezpośredniej dostawy od producenta! Nasze paczki zawsze opakowane są znaczoną taśmą z logo firmy.

Kupuj u polskiego producenta. Nasza fabryka istnieje od 1982 r specjalizując się w profesjonalnych produktach kosmetycznych, weterynarynjnych oraz farmaceutycznych. Zobacz profil naszej części produkcyjnej tutaj - aerozol.pl

Sprzedaż dla salonów: Znajdź przedstawiciela WATS w Twoim regionie. 

 

    Linię Desin Plus uzupełniają maseczki i przyłbice wymagane przez GIS do stosowania w salonach fryzjerskich i gabinetach. Wszystkie produtky Desin Plus możesz kupić teraz w sklepie intenetowym: SKLEP WATS KLIKNIJ