Poznaj zaawansowany technologicznie szampon oczyszczający do włosów

Wysokiej klasy innowacyjne składniki aktywne, technologia produkcji gwarantująca widzoczne efekty dogłębnie oczyszczonych, lekkich włosów w połączeniu z działaniem regulującym wydzielanie sebum. 

SZAMPON DETOX w profesjonalnej linii kosmetyków fryzjerskich Pro-F

  Naturalne skladniki w procesie oczyszczania

  Bogactwo natrualnych składników, które niezwykle skutecznie usuwają zarówno poowierzchowne zanieczyszczenia włosów takie jak resztki kosmetyków do stylizacji czy kurz, jak i głęboko osadzone pyły zawieszone PM2,5. 

  Duża zawartość ekstaraktu z chinowca, wiążącego ciężkie cząstki zanieczyszczające włos jest głownym czynnikiem wpływającym na doskonały efekt głębiokiego peelingu włosów. 

  Zawartość zbilansowanego komponentu z ekstraktami zbórz (jęczmień i pszenica) z ziołami (żeń-szeń) oraz kwasami owocowymi (jabłko i brzoskwinia) powodują idealne oczyszczenie, wyrównanie ph skóry głowy i stopniową regulację wydzielania sebum. 

  Włosy po zastosowaniu szamponu Detox Pro-F są doskonale przygotowane na przyjęcie dalszych zabiegów fryzjerskich (koloryzacja, odżywanie, regeneracja, wygładzanie). 

  Włosy pozostają lekkie, natrualnie elastyczne, wygładzone i błyszczące. 

   Gdzie kupić?

   Zamówienia realizowane są przez sieć sprzedaży WATS - kliknij i skontaktuj się z Handlowcem w Twoim regionie lub zadzwoń do BOK.

   Sprzedaż detaliczna -  zapytaj Twojego fryzjera. Szukaj dobrych salonów fryzjerskich. 

   Sklep internetowy- kliknij tutaj