Idealne wygładzenie - Olejek arganowy z linii profesjonalnej Pro-F

Produkt niezbędny do idealneo wykończenia prostych, lśniących włosów. Lekki olejek o kosmetycznych walorach naturalnego ekstraktu arganowego jest doskonale znany ze swoich właściwości leczniczych, gojących, przyspieszających regenerację. Pro-f Olejek Arganowy to preparat stworzony na bazie najlepszych składników w  rodzimych fabrykach WATS w Mysłowicach. Receptura użytkowa NIEZMIENNA od wielu lat.

 

Nowy design wiąże się z jedną delikatną modyfikacją - zmieniono ilość składnika wzbogacajacego kolor. Zabieg ten jest celowy, ponieważ w badaniach aplikacyjnych producent uzyskał 100% potwierdzenie od probantów, że przy zmniejszonej zawartości pigmentów produkt spełnia swoją funkcje i wykazuje wszystkie opisane na etykiecie działania także dla włosów delikatnych i cienkich

 

  Poznaj moc doborczynnych właściwości olejku arganowego

  Olejek arganowy pro-f to preparat do intensywnej pielęgnacji włosów zniszczonych i wymagających wygładzenia.

  Skład oparty na 100% naturalnym oleju pozyskiwanym z nasion drzewa Argania Spinosa bogatym w naturalne przeciwutleniacze, nienasycone kwasy tłuszczowe omega 3 i 6, karotenoidy, kwas ferulowy, sterole i polifenole, pantenol, znaczne ilości witaminy E i skwalen.

  Olej arganowy w kosmetykach do włosów wykazuje doskonałe działanie nawilżające, wygładzające i zmiękczające, nadaje połysk, wzmacnia i regeneruje. Dzięki niemu włosy stają się natychmiast odżywione, miękkie i lśniące.

  Serum nie zatyka porów i ma szeroki zakres kosmetycznych korzyści dla skóry, włosów i paznokci. Szczególnie polecany do włosów suchych, zniszczonych i łamliwych.

  Ułatwia rozczesywanie, bardzo intensywnie wygładza i nadaje silny połysk.

  Serum arganowe przedostaje się bezpośrednio do włókna włosa, nadaje mu odpowiednią wagę i wypełnia zniszczone cebulki. Dzięki zawartości wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy Omega-3 (ALA, kwas linolenowy), naturalnej witaminy E i naturalnych fitosteroli zapewnia głęboką penetrację składników odżywczych w głąb włosa. Wygładza, zmiękcza, wspomaga ruchliwość i naturalny blask.     
   

   Sposób użycia

   Sposób użycia: Wygodny aplikator dozuje precyzyjnie odpowiednią dawkę serum, które należy wetrzeć w wilgotne lub suche włosy ze szczególnym uwzględnieniem końcówek.  Następnie ułożyć włosy używając szczotki z naturalnym włosiem. Świetne efekty uzyskuje się nakładając preparat przed prostowaniem włosów. Produkt niezwykle wydajny! 
   Pojemność 50 ml.

    

   **************************************************************************************************

   Aby zamówić w cenach dla salonu fryzjerskiego prosimy o kontakt z Przedstawicielem Regionalnym - kliknij aby sprawdzić numer telefonu

   Aby zakupić detalicznie zapraszamy do sklepu online - kliknij sklep.wats.pl