Szerokie spektrum działania firmy WATS

Pewnie niewielu z Was wie, że marka WATS to brand znany w Polsce od 1982 r. i nie tylko na fryzjerskim rynku profesjonalnym. 

Działalność firmy to w głównej mierze produkcja - produkcja w zakładzie w Mysłowicach, rodzinnej farbryce wytwarzającej produkty aerozolowe, chemiczne, farmaceutyczne, kosmetyczne, weterynaryjne... 

Branż dla których WATS wytwarza wyroby jest mnóstwo. A ciekawostką jest to... że zapewne każdy z Was ma w swoim domu przynajmniej 1 produkt wykonany w WATS! Produkcja Private Label - w której specjalizuje się firma, to oustourcing dla setek znanych z reklam telewizyjnych firm. Mnóstwo produktów, które spotykacie na co dzień w hipermakretach, sklepach obuwniczych, aptekach czy drogeriach swoje życie rozpoczyna właśnie na liniach produkcyjnych w WATS. Tworzymy z pasją innowacyjne rozwiązania i wspieramy rozwój portfolio produktowego naszych partnerów biznesowych. 

Rygorysytczne umowy i prawo chroni naszych Klientów, a my sami w rygorysytczny sposób przestrzegamy zasad, dlatego niewieloma z zaprojektowanych i wykonanych u nas produktów możemy się chwalić, niemniej każda sztuka opuszczająca magazyny WATS jest dla nas kolejnym sukcesem! 

Tak! Dla wielu marek także w branży fryzjerskiej produkty wykonywane są u nas! Stąd... niecodzienne doświadczenie naszych działów wdrożeniowych, reaserch & development, laboratoriów zlokalizowanych w Mysłowicach powoduje, że możemy czuć się ekspertami i oferować Wam produkty najwyższej jakości! 

Z ciekawości... zerknijcie czym jeszcze się zajmujemy: KLIK